meble BiałystokMeble Białystok

Meble Białystok – czy to właśnie ich szukacie? W Białymstoku jest wiele miejsc, gdzie można obejrzeć i kupić meble. Są duże, wielopiętrowe komercyjne salony, gdzie ceny są wysokie, a są także mniejsze salony jak Madom, w którym współpracujemy z największymi producentami mebli. Wśród nich jest choćby Forte, Hawex, Halmar, Unimebel czy Benix. Wybór także jest ogromny. Dla naszych Klientów zaoferujemy fachową wiedzę, profesjonalne podejście.

Meble Białystok jakich potrzebujecie

Madom to miejsce, w którym jest możliwe umeblowanie każdego pomieszczenia. W ofercie dla naszych Klientów mamy meble tapicerowane, meble systemowe, młodzieżowe, dziecięce, do sypialni. Mamy też materace, szafy, stoły, krzesła i inne dodatki. Meble Białystok czyli salon Madom zaprasza wszystkich, którzy potrzebują wyposażyć mieszkanie w nowoczesne, piękne i gustowne meble. Z mebli tapicerowanych, do dyspozycji macie narożniki, kanapy, wersalki, wypoczynki czy też sofy. To jednak nie wszystko. Mamy też meble systemowe czyli mamy całe zestawy, dzięki którym każdy pokój może wyglądać jednolicie. Z mebli młodzieżowych i dziecięcych również mamy całe zestawy, tyle że mniejsze i w innym stylu niż meble dla osób starszych. Warto też zobaczyć co mamy w dziale sypialnia. Do łóżek możecie dokupić także materace. W każdym domu nie powinno zabraknąć szaf, stołów czy krzeseł.

Jesteśmy w centrum Białegostoku

Wszystko to możecie obejrzeć w naszym salonie, który mieści się w centrum Białegostoku, przy ul. Św. Rocha 21 niedaleko białego kościoła oraz dworców kolejowego i autobusowego. Dokładną lokalizacje możecie sprawdzić w dziale kontakt na mapie. Tam też znajdują się dane, dzięki którym możecie zadzwonić czy napisać. Warto zajrzeć również do działu z katalogami online. Tam możecie obejrzeć meble na własnym urządzeniu, a następnie przyjść do salonu żeby sprawdzić je na żywo. Dla naszych Klientów mamy przygotowane także promocje i wyprzedaże.

Niezależnie w jakim mieszkaniu mieszkacie, to na pewno potrzebujecie do niego mebli. U nas możecie kupić je do każdego pomieszczenia w domu – sypialni, salonu, pokoju dziecięcego. Warto też pamiętać, że jesteśmy firmą, dla której Klient jest najważniejszy. Serdecznie zapraszamy!