sklep meblowy BiałystokSklep meblowy Białystok

Sklep meblowy Białystok serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, bo każde mieszkanie potrzebuje mebli. Trudno by było żyć na gołej podłodze. Niektórzy wprowadzając się do nowego miejsca mają tylko materac do spania i oprócz sanitariatów i kuchenki nic więcej. Dopiero później zaczynają meblować resztę w miarę środków finansowych. Inni biorą kredyty i kupują wszystko od razu.

Sklep meblowy Białystok – jakich mebli szukacie?

Najpopularniejsze mieszkania w Polsce to kawalerki, mieszkania dwupokojowe z aneksem oraz mieszkania trzypokojowe. Większych prawie się już nie buduje, bo jeżeli ktoś potrzebuje przestrzeni, to stawia najczęściej własny dom z wieloma pomieszczeniami. Ostatnio popularne jest także zamieszkiwanie w bliźniakach. Niezależnie, na jaką opcję się zdecydowaliście, to na pewno potrzebujecie mebli.

Sklep meblowy Białystok – Madom to miejsce, gdzie znajdziecie meble do każdego pomieszczenia. W swojej ofercie mamy meble tapicerowane, meble systemowe, młodzieżowe, dziecięce, do sypialni. Mamy też materace, szafy, stoły, krzesła i inne dodatki. Wszystko to możecie obejrzeć w naszym salonie, który mieści się w centrum Białegostoku, przy ul. Św. Rocha 21 niedaleko białego kościoła oraz dworców kolejowego i autobusowego. Dla naszych Klientów mamy przygotowanych wiele promocji i wyprzedaży. Na naszej stronie możecie również przeglądać katalogi w meblami online. Stale współpracujemy z największymi producentami mebli. Wśród nich jest choćby Forte, Meble Wójcik, Halmar, Unimebel czy Benix.

Meble które warto mieć

Z mebli tapicerowanych, do dyspozycji macie narożniki, kanapy, wersalki, wypoczynki, sofy. Meble systemowe to całe zestawy, dzięki czemu pomieszczenia, które meblujecie będą wyglądać jednolicie. Z mebli młodzieżowych i dziecięcych również mamy całe zestawy, tyle że mniejsze i w innym stylu niż meble dla osób starszych. Warto też zobaczyć co mamy w dziale sypialnia. Do łóżek możecie dokupić także materace. W każdym domu nie powinno zabraknąć szaf, stołów czy krzeseł. To również u nas dostaniecie.

Jedno jest pewne, niezależnie gdzie mieszkacie to do każdego pomieszczenia coś się przyda – do sypiali łóżko, ale też komody, szafy czy stoliki nocne, do salonu narożniki lub kanapy, ale też szafki pod telewizor i inne szafki na przykład na książki. Jeżeli macie więcej pomieszczeń to na pewno przydadzą się dodatkowe krzesła i stoliki. Może nawet biurka.