salon meblowy BiałystokSalon meblowy Białystok

Salon meblowy Białystok – Madom serdecznie zaprasza wszystkich tych, którzy chcieliby kupić lub chociaż obejrzeć piękne i nowoczesne meble. Czy są takie mieszkania, w których nie ma mebli? Pewnie tak. My znamy takie tylko z filmów, gdzie bohater traci wszystko i musi zaczynać od nowa. Wtedy widzimy taki oto obraz, gdzie jest tylko sam materac i nic więcej. Na przykład w polskim filmie Sara możemy zobaczyć scenę, gdzie tytułowa dziewczyna leży w wannie w pomieszczeniu, w którym nie ma nic więcej. Zaś pod wanną tli się ognisko, które podgrzewa wodę. Tak – to wszystko dzieje się w mieszkaniu. Dlatego możemy tylko powiedzieć to, czego się już domyślacie – nie próbujcie tego w domu. Lepiej jest mieszkać tam, gdzie wanna (lub prysznic) są w łazience w otoczeniu kafelków. I nie trzeba palić ogniska.

Salon meblowy Białystok – im większe mieszkanie tym więcej mebli

Wiadomo, że najtrudniej jest zacząć meblować całe mieszkanie, bo to kosztuje. Jednak niektórzy nie czekają na zastrzyk gotówki tylko pożyczają pieniądze w banku, by potem spłacać. W efekcie ten co oszczędza kupuje meble na przykład po roku, zaś ten co pożycza spłaca meble przez rok. Wiele zależy też od metrażu i mieszkania. Jedni mają kawalerki, inni oprócz sypialni jeszcze dodatkowy pokój z aneksem. Popularne są też mieszkania dwu i trzypokojowe. Jeżeli ktoś chce mieć jeszcze większe to decyduje się zazwyczaj na bliźniaka albo nawet na duży dom. Im więcej pomieszczeń tym więcej mebli.

Jesteśmy w Centrum

Salon meblowy Białystok – Madom to miejsce, w którym znajdują się meble do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie są meble do sypialni, dziecięce, młodzieżowe, meble systemowe i meble tapicerowane. Z mebli tapicerowanych możecie wybrać narożniki, kanapy, wersalki, wypoczynki i sofy. Mamy tez materace, krzesła, stoły i dodatki. Wszystko to znajdziecie w salonie, który mieści się w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 21 obok białego kościoła, a także niedaleko dworca kolejowego i autobusowego. Dojazd do nas jest dobry z każdego miejsca w mieście, bo mieścimy się w centrum. Nasi Klienci mogą liczyć zarówno na promocje jak i na wyprzedaże.

Współpracujemy z największymi producentami w Polsce. Wśród nich są tacy jak Forte, Meble Wójcik, Halmar, Unimebel czy Benix, ale też wiele wiele innych. Możecie obejrzeć w dziale katalogi meble online, a dopiero potem przyjść i obejrzeć je na żywo, gdy któreś wpadną Wam w oko. Na miejscu możecie liczyć na fachową obsługę i profesjonalne doradztwo.